+48 605 826 866
kolonie@wakacjezprzygoda.pl

O OŚRODKU

wakacjezprzygoda.pl

 

Norbert Kardahs
Kierownik Ośrodka

Od 14 lat zajmuje się wypoczynkiem dzieci i młodzieży z obszaru całej Europy. Wyróżniony jako EkoLider Warmii i Mazur przy organizacjach Zielonych Szkół. Koordynator projektów unijnych. Zawodnik i instruktor paintballowy oraz alpinistyczny. Mistrz Polski w 24 godzinnym wyścigu na jachcie typu DZ.
Dyrektor Polsko-Niemieckiego Centrum Młodzieży Europejskiej w Olsztynie.
Wice przewodniczący CKR Polskiej Izby Turystyki w Warszawie. Interesuje się starymi motorami, numizmatyką i żeglarstwem.

Kontakt: kardahs.norbert@gmail.com

 

 

PERKOZ leży na półwyspie w centrum lasu, nad wielkim bardzo czystym jeziorem Pluszne, na pograniczu dwóch krain geograficzno-historycznych: Warmii i Mazur.

Jezioro Pluszne daje życie prawie wszystkim gatunkom ryb występującym w tej krainie, rakom i niezliczonym gatunkom ptaków wodnych. Najpopularniejszy z nich to właśnie PERKOZ. Ludziom zaś jezioro Pluszne otwiera możliwość niezakłóconego odpoczynku w ciszy, nacieszenia się pustką, oraz swobodnych zmagań z wiatrem i wodą.

Ośrodek posiada dogodne położenie komunikacyjne – jest położony zaledwie 8 km od głównej szosy z Warszawy do Gdańska i Olsztyna. Ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

 

 

ZAKWATEROWANIE

pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami (WC, natrysk, umywalka) i pościelą. Wyposażenie: standardowe kolonijne, tapczaniki z szafką, duża szafa z wieszakami w każdym pokoju.

Na obozie „Survival” nocleg w namiotach typu 10-tka lub NS (7 osobowe), z podłoga oraz węzeł sanitarny (2 łaźnie z natryskami, toalety)

WYŻYWIENIE

Duża i przestronna stołówka, umożliwi swobodne spożywanie posiłków. Zapewniamy 4 posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje na szwedzkim stole oraz podwieczorek).

ŚWIADCZENIA

13 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, instruktorów warsztatowych i animatorów, opieka medyczna.

KADRA

To doświadczony i zgrany zespół. Zapewniamy bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Na ośrodku będzie funkcjonował ratownik oraz lekarz lub pielęgniarka.

DO DYSPOZYCJI

  • sala konferencyjna
  • sala wielofunkcyjna
  • sala kominkowa
  • sala biznesowa
  • sala warsztatowa
    (sale udostępnione są wraz z zapleczem środków audiowizualnych typu projektor multimedialny, ekran, flipchart)
  •  kąpielisko z pomostem (molo)
  • przystań ze sprzętem pływającym (jachty, rowery wodne, kajaki, canoe, deski windsurfingowe)
  • rowery turystyczne do wycieczek po wyznaczonych kilku szlakach leśnych.

WIFI PARKING PLAC ZABAW MONITORING