+48 605 826 866
kolonie@wakacjezprzygoda.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

wakacjezprzygoda.pl

Monika Chmiel
 Specjalista ds. turystyki młodzieżowej, Kierownik kolonii Camp Perkoz

Od 13 lat ściśle związana z wychowaniem dzieci i młodzieży, jako animator i lider grup młodzieżowych, wychowawca kolonijny oraz kierownik wypoczynku, instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu podharcmistrza, obecnie Z-ca Komendanta Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ds. programowych, aktywny instruktor w Hufcu Orneta ZHP, wieloletni współorganizator Ogólnopolskich Zlotów Grunwaldzkich (ok. 1500 uczestników) w obszarze organizacja i program. Organizator oraz wychowawca wycieczek zagranicznych organizowanych dla grup młodzieżowych z Warmii i Mazur. Monika jest współtwórcą programu autorskiego Camp Perkoz i bezpośrednio będzie nadzorowała pracę nad jego realizacją. Interesuje się fotografią oraz grafiką.

Kontakt: mc@wakacjezprzygoda.pl

 

Zuzanna Popielas
Kierownik sprzedaży Mediterraneum oddział Garbary, pilot wycieczek zagranicznych, wychowawca kolonijny.

Od 9 lat pracuje jako wychowawca kolonijny na obozach zagranicznych wakacjezprzygoda.pl, a także jako pilot wycieczek objazdowych dla dorosłych i młodzieży. Posługuje się językiem włoskim i angielskim. Czynny pracownik biura podróży Mediterraneum Sp.z o.o. Zuzanna nadzoruje pracę wakacjezprzygodą.pl.  Jest miłośniczką kuchni włoskiej i podróżowania.

Kontakt: zp@mediterraneum.home.pl

 

 

Sebastian Popielas
Pracownik biura podróży Mediterraneum oddział Garbary, pilot wycieczek młodzieżowych.

Od 6 lat pracuje jako wychowawca na obozach zagranicznych wakacjezprzygodą.pl,czynny pracownik biura podróży Mediterraneum. Odbył specjalistyczne szkolenia FRIS w celu lepszej komunikacji z młodzieżą. Sebastian zajmuje się przygotowaniem i realizacją programu na obozach zagranicznych. Interesuje się piłką nożną oraz książkami o tematyce astronomicznej.

Kontakt: sp@mediterraneum.home.pl 

 

Magdalena Karkosz
 Specjalista ds. sprzedaży agencyjnej, koordynator transportu.

Związana z turystyką od 28 lat, czynny pracownik biura podróży Mediterraneum od 16 lat. Obsługuje klientów agencyjnych, koordynuje połączenia antenowe na terenie polski i zagranicy.  Magda w trakcie trwania sezonu odbiera telefon na sytuacje tzw. “awaryjne” – 601748206. Uwielbia wycieczki rowerowe oraz czytać książki biograficzne.

Kontakt: mk@mediterraneum.home.pl

 

 

Dariusz Marczyński
Specjalista ds. turystyki zagranicznej i młodzieżowej, pilot wycieczek zagranicznych, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

Od 37 lat organizator wycieczek zagranicznych i krajowych, współtwórca marki wakacjezprzygoda.pl. Autor wielu programów turystycznych przygotowywanych specjalnie na zamówienie klienta. Pilot wycieczek zagranicznych, pielgrzymek oraz obozów młodzieżowych. Członek Rady Oddziału warmińsko-mazurskiego Polskiej Izby Turystyki. Darek jest czynnym pilotem wycieczek, przyjmuje zamówienia na grupy i przygotowuje programy.  Jego pasją są podróże, żeglarstwo, w swojej karierze spędził ponad 5 tys. dni za granicą.

Kontakt: darek.mar@wp.pl